I-5923

112.00 140.00 

40-
41-
42
42-
43-
44
44-
45-
SKU: BD7799 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Përshkrim

Këto këpucë shtojnë rehati moderne në stilin e viteve ’70. Lëkura dhe kamoshi i sipërm është i detajuar me 3-vija të dhëmbëzuara. Shtresa “Boost” në mes është e mbështjellë e qëndrueshme.

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40-, 41-, 42, 42-, 43-, 44, 44-, 45-

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.