POD-S3.1

80.00 100.00 

40-
41-
42
42-
43-
44
44-
45-
SKU: EE4852 Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

P.O.D. Sistemi rigjallëron më të mirët e viteve ’90 duke u mbështetur me një pamje dhe ndjenj moderne. Këto patika janë bërë me një shtresë të sipërme të thurur dhe mbështetëse dhe shfaqin një mes të modës modulare të viteve ’90. Për një azhurnim modern, ato janë ndërtuar me Boost në thembër, duke sjellë mbështetje të përgjegjshme në pjesën më të rëndësishme të hapit tuaj.

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40-, 41-, 42, 42-, 43-, 44, 44-, 45-

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.