QUESTAR FLOW

75.00 

40
40-
41-
42
42-
43-
44
44-
45-
SKU: F36241 Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

Gati për rrugë. Këto këpucë huazojnë pamjen dhe ndjenjën e tyre moderne nga vrapuesit e lehtë. Këto patika e kanë pjesën e sipërme të thurur fleksibile me 3-vija. Jastëk i butë i mesit dhe jastëk i jashtëm siguron rehati gjatë gjithë ditës.

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40, 40-, 41-, 42, 42-, 43-, 44, 44-, 45-

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.