EVER ROAD DMX 2.0 LEA

52.00 65.00 

36
37
37-
38
38-
39
40
SKU: DV5829 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

Vazhdoni të ecni në muajt më të ftohtë të vitit. Këto këpucë të grave kanë një të sipërme të qëndrueshme, rezistente ndaj motit dhe janë të veshura me Thermowarm për t’ju ndihmuar të mbani këmbët tuaja të ngrohta dhe të thata. Teknologjia e jastëkut lëviz ajrin nga thembra në pjesën e përparme dhe mbrapa ndërsa lëvizni.

Informacion shtesë
Brand

Reebok

Gender

Femra

Numri

36, 37, 37-, 38, 38-, 39, 40

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.