W PHLEGO TRACK TOP TNF BLACK

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: north120 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

The North Face

Gender

Femra

Madhesia

2XL, BV, MISC, NS, OSFM, XS, XXS, XXXL, S, M, L, XL, XXL

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.