EURO24 PRO

150.00 

20 stok

SKU: IQ3682 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.