15.00 

11 stok

SKU: GP0135 Kategori: ,
Informacion shtesë
Brand

Arritje të reja, Reebok

Gender

Unisex

Numri

OSMF

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.