W BF X-BODY

33.00 

10 stok

SKU: HH7078 Kategori: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

NS

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.