Y NK BUCKET CORE

22.00 

S’ka stok

SKU: CZ6125-321 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

L/XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.