ADILETTE COMFORT ELEVATED

40.00 

40.5
42
43
44.5
46
SKU: IF0891 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

40.5, 42, 43, 44.5, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.