ADISTAR 2 M

112.00 

46.5
40.5
42
45.5
SKU: HP2336 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

46.5, 40.5, 42, 45.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.