ADVANTAGE C

28.00 

28
29
30
31
32
33
34
35
SKU: EF0221 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.