AlphaBoost V1

112.00 

41.5
43.5
47.5
40.5
42
45.5
46
SKU: IG3639 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

41.5, 43.5, 47.5, 40.5, 42, 45.5, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.