ALTASWIM 2.0 I

22.40 

23
22
25
27
SKU: ID0305 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

23, 22, 25, 27

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.