Arch Fit

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: 150044-BBK Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Skechers

Gender

Femra

Numri

36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.