B CAMO T

16.00 

128
140
152
164
176
SKU: GN1488 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

128, 140, 152, 164, 176

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.