B NSW SI FLC SHORT

31.20 

M
L
XL
SKU: HF5524-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.