B NSW TEE FUTURA ICON TD

17.60 22.00 

L
XL
SKU: AR5252-126 Kategori: , , , ,
Informacion shtesë
Madhesia

L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.