30.40 

34
36
38
40
SKU: GN2821 Kategori: , , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

34, 36, 38, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.