BP MINI

24.00 

SKU: GD1644 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

100% POLIAMID

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

NS

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.