COURT BOROUGH LOW 2 BTV

36.80 

19.5
21
22
23.5
25
26
27
SKU: BQ5453-100 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

19.5, 21, 22, 23.5, 25, 26, 27

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.