COURT BOROUGH LOW RECRAFT BG

58.40 

36
36.5
37.5
38
38.5
39
40
SKU: DV5456-005 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.