COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV

44.80 

31.5
33.5
28
29.5
30
32
34
SKU: DV5457-500 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

31.5, 33.5, 28, 29.5, 30, 32, 34

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.