COURT BOROUGH LOW RECRAFT BTV

40.00 

19.5
21
22
23.5
25
26
SKU: DV5458-500 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

19.5, 21, 22, 23.5, 25, 26

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.