S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: HK9818 Kategori: , , Etiketa: , , , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

128, 134, 140, 146, 152

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.