DEEP THREAT J

48.00 

36
38
40
SKU: FX3558 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

36, 37, 38, 39, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.