Deportivo II TF

36.00 

39.5
41.5
43.5
40
40.5
42
42.5
44
44.5
45.5
46
SKU: ID0874 Kategori: , , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

39.5, 41.5, 43.5, 40, 40.5, 42, 42.5, 44, 44.5, 45.5, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.