DRESS

60.00 

34
36
38
40
42
SKU: HC2059 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

34, 36, 38, 40, 42

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.