G NSW CLUB FT 5IN SHORT LBR

31.20 

L
XL
SKU: FD2919-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Under armour

Gender

Fëmijë

Numri

L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.