GRAND COURT 2.0 CF I

26.40 

23
24
21
22
25
26
27
SKU: ID5265 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

23, 24, 21, 22, 25, 26, 27

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.