GRAND COURT 2.0 K

36.00 

39.5
36
36.5
37.5
38
38.5
40
SKU: ID0733 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

39.5, 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.