Jakne me gëzof

350.00 

S
M
L
SKU: kerzne9 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Gender

Femra

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.