K NSW CLUB FLC CREW LS LBR

36.80 

M
L
SKU: FD3006-377 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.