Lite Pro

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: 232499-BBK Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Skechers

Gender

Meshkuj

Numri

47.5, 40, 41, 42, 42.5, 43, 44, 45, 46

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.