RUNFALCON

40.00 

42
44
46
SKU: G28971 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.