LK BLUV TS

48.00 

SKU: IS3767 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

104, 110, 116, 122, 128

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.