M NK DF PARK20 SS TEE

24.80 

M
L
XL
2XL
SKU: CW6952-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

M, L, XL, 2XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.