M NK DF START5 WVN PANT

60.80 

S
M
L
SKU: FB6966-010 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

S, M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.