M NSW TEE 12MO SWOOSH SP24

27.20 

S
M
L
XL
SKU: FQ5929-493 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Under armour

Gender

Meshkuj

Numri

S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.