MEHANA SANDAL KIDS

36.00 

35
36
37
38
SKU: ID7910 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

35, 36, 37, 38

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.