Men’s UA Blitzing Adj

28.00 

10 stok

SKU: 1376701-012 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Under armour

Gender

Meshkuj

Numri

OSFM

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.