U NK NSW EVERYDAY ESSENTIAL CR

21.00 22.00 

S
M
L
SKU: DX5089-102 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

S, M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.