NEW BALANCE 302

104.00 

39.5
36
37
37.5
38
38.5
40
SKU: CT302OD Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

New balance

Gender

Unisex

Numri

39.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.