NEW BALANCE – 327

96.00 

41.5
40.5
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
SKU: U327FE Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

New balance

Gender

Meshkuj

Numri

41.5, 40.5, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 45.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.