NEW BALANCE PATIKE

64.00 

36
36.5
37
37.5
38
39
40
SKU: WL373FC2 Kategori: , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

New balance

Gender

Femra

Numri

36, 36.5, 37, 37.5, 38, 39, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.