NIKE AIR MAX EXCEE

110.40 

40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
46
SKU: CD4165-003 Kategori: , , Etiketa: , , , , , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 45.5, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.