NIKE AIR MAX SC BPV

53.60 

28.5
30
31
32
33
34
35
SKU: CZ5356-115 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

28.5, 30, 31, 32, 33, 34, 35

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.