NIKE KAWA SLIDE BT

24.80 

21
22
23.5
25
26
27
SKU: BV1094-100 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

21, 22, 23.5, 25, 26, 27

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.