OUTblast TS CSWP

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: L40922300 Kategori: , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Salomon

Gender

Meshkuj

Numri

41.5, 43.5, 46.5, 40.5, 42, 42.5, 44, 44.5, 45, 45.5, 46

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.