Puma Blktop Rider BTS Jr

64.00 

36
37
37.5
38
38.5
39
SKU: 394723-07 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Femra

Numri

36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.